Справжня йога

 

Yoga один з чудових дарів Індії людству. Одне з її цінних властивостей полягає в тому, що йога створює комору фізичного здоров’я завдяки комплексам вправ, званих асанами. Вони сприяють очищенню організму і підтримці його в хорошій фізичній формі. Yoga – це тренування опорно-рухового апарату, нервової та імунної системи, вправи на дихання і методи, що дозволяють досягти душевного спокою, знайти мир в собі.
Hatha Yoga. Система вправ класичної йоги спрямованих на гармонійний розвиток душі і тіла, зняття напруги і нормалізації психо-емоційного стану в цілому.
Kundalini Yoga. Практика і омолодження і загального оздоровлення, дає заряд бадьорості, життєвої енергії та чудового настрою. Її успішно практикують для досягнення конкретних цілей у здоров’ї, в спілкуванні, в бізнесі.
Yoga 23. Урок, в основі якого лежить спеціально розроблена методика, що дозволяє ефективно і безпечно зробити вхід в практику класичної йоги, використовуючи статичну, динамічну і статико-динамічну навантаження. Для всіх рівнів підготовленості