Класи Mind & Body

Pilates. Унікальна система вправ спрямована на опрацювання м’язів всього тіла з мінімальним навантаженням на хребет. Поліпшення постави, розвиток гнучкості, почуття балансу, єднання тіла і розуму. Для всіх рівнів підготовленості 55 хв.
Пілатес- це система вправ, спрямована на збільшення гнучкості тіла, поліпшення постави, зниження болю в спині.
Поєднання західного атлетизму і східній розміреності на базі йоги, східних бойових мистецтв і медитації породжує унікальну особливість системи пілатес. Цей комплекс вправ безпечний і підходить для занять в будь-якому віці. Його особливість полягає в зміцненні м’язів-стабілізаторів, що виконують роль своєрідного корсета, що фіксують нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів).
Незвичайність і переваги системи вправ пілатес:
• Пілатес розвиває гнучкість і силу певних груп м’язів.
• Пілатес корисний для хворих, які перенесли травму хребта.
• Пілатес укріплює тіло і заспокоює дух.
• При будь-якому рівні підготовки можна підібрати оптимальні вправи.
• Не існує обмежень за віком і немає протипоказань при правильному підборі комплексу.
• Кожен рух виходить з свідомості, тобто кожне скорочення м’яза контролюється діяльністю мозку

Facebuilding. Це гімнастика, яка ґрунтується на відомій системі вправ, розроблених Керол Маджіо, ліфтинг – гімнастики Наренда Мехта, дихальних методик з бодіфлекса. Для всіх рівнів підготовленості. 55 хв.
Health body. Програма спрямована на корекцію стану опорно-рухового апарату, поліпшення кровообігу і дихальної системи, поліпшення функціональних можливостей організму. Для всіх рівнів підготовленості 55 хв.
Power Stretching. Це стабілізуюча тренування, яка може нагадувати одночасно танець, заняття йогою або пілатес. Збільшується м’язова сила, поліпшується гнучкість і розвивається почуття балансу. Дана методика – ідеальна для балансування суглобів і зміцнення спини. 55мін
Port de Bras. «Рух рук і тіла». Це нова методіка- з’єднання хореографії, йоги, пілатесу, стретчинга і елементів фітнес-тренування. Під час заняття один рух плавно перетікає в інше, народжується виразний танець. Для всіх рівнів подготовленності.55 хв.
Relax class. Тренування з використанням спеціального обладнання (ролів), спрямована на розслаблення всього організму. Для всіх рівнів підготовленості. 55мін.