Класи Activity

Metabolik workout. Дуже інтенсивна Жиросжигающая тренування, з використанням степ платформ і власної ваги. Направлена ​​на прискорення обміну речовин (метаболізму) і заповнення кисневого голодування в тканинах. Для високо підготовлених. 55 хв.
Dance for fun. Танцювальна кардіо тренування середньої і високої інтенсивності. Запальні треки, проста хореографія і харизма тренера, гарантують відмінний настрій і втрату зайвих кілограмів. Для середнього і високого рівня підготовленості. 55 хв.
Belly Dancе. Урок, що включає в себе елементи арабського танцю, в основі хореографії – танець живота. Навантаження середньої інтенсивності .Для всіх рівнів підготовленості. 55 хв.
Postural Training. М’яка кардіо тренування з власною вагою. Спрямована на поліпшення постави, балансування м’язового тонусу плечового пояса з акцентом на м’язи спини. Коригує м’язові напруги, пов’язані з неправильним положенням тіла. Для всіх рівнів підготовленості 55 хв.
Latina. Танцювальний клас з використанням хореографії латино – американських танців. Розвиває гнучкість, пластику, координацію і грацію рухів. Для всіх рівнів підготовленості 55 хв.