Кардіотеатр

Кардіо-тренажери STAR TRAC – тренажери, основною функцією яких є зміцнення серцево-судинної системи, також розвивають витривалість, спалюють жир, зміцнюють м’язи. Це тренажери, контролюючі Ваш організм в процесі тренування шляхом аналізу пульсу, зчитування частоти скорочень Вашого серця. У більшість тренажерів закладені кардіозавісімие зумовлені програми тренувань: режим ручного управління, крос, біг в гору, розігрів, сходження на скелі і т.д. Комп’ютер, отримуючи пульс з датчика, коригує навантаження на педалі велотренажера, швидкість і нахил бігового полотна у доріжок, зусилля на важелі інших видів тренажерів. Крім того, що більш важливо, комп’ютер такого тренажера варіює набір і тривалість різних типів навантажень, що входять в тренування, в залежності від того, як вони впливають на серце. Наприклад, якщо крос-пробіжка на доріжці виявляється для Вас обтяжливою, тренажер плавно зведе її на біг підтюпцем або ходьбу, і навпаки, якщо задали програму розминки, а просто біг Клієнта не розігріває, комп’ютер збільшить нахил, імітуючи біг в гору. Крім цього, Ви самі можете задати максимальний показник пульсу, який йому не можна долати і тренажер скине навантаження при настанні критичного порога. Також, можна задати бажаний витрата калорій, тренажер сам підбере потрібну програму, щоб ефект був досягнутий.
• Зростаючу популярність у всьому світі набувають еліптичні тренажери, які дозволять створити високе навантаження при значному зниженні навантаження на колінні суглоби і хребет (відсутність компресії). Коли справа стосується вправ, найбільш ефективними є природні рухи, що нагадують руху з життя, по біомеханічної дії еліптичні тренажери нагадують лижний біг.
• Бігова доріжка – істинний комфорт і задоволення! Дисплей дає точні свідчення часу, відстані, швидкості, кута нахилу, витрати калорій, кіл, частоти кроку і частоти пульсу. Бігова доріжка має функцію швидкого старту, також під час занять є можливість натисканням на кнопку регулювати швидкість і кут нахилу доріжки, є сотні запрограмованих моделей тренування (найкращу вибирає Ваш тренер).
• Спортивні вертикальні і горизонтальні велотренажери – обтічна форма, зручні сидіння, дисплей, укомплектований кількома видами тренувальних програм і безліччю мотивуючих функцій. Для людей, які страждають болями в спині підійде горизонтальний велотренажер
(З опорною спинкою).
• Степпер (кроковий тренажер) – унікальні програми, які пропонують різні рівні тренування, можливість регулювати частоту кроку, програму вправи, тривалість тренування, постійна мотиваційна «зворотний зв’язок», включаючи інформацію про пройдену відстань, часу, частоти кроку, частоті пульсу і фактичну витрату калорій . Система автоматично налаштовує рівень інтенсивності на основі частоти пульсу клієнта для того, щоб він знаходився в межах потрібного рівня навантаження.
• Велотренажери для програми «Спінінг» ( «Сайкл») – це основний коник інструктора для просування клієнтів до нових висот фітнесу. Зручне ергономічне сидіння і кермо, що дозволяють прийняти зручне положення для тренувань, гальмівна система, яка потребує докладання мінімальних зусиль.