Банний комплекс

Парна – лікувальний ефект досягається завдяки високій вологості і відносно високій температурі. На верхній сходинці вона досягає 90 градусів за Цельсієм. Процес ширяння триває 10-15 хвилин. Перші 5-7 хвилин відбувається зігрівання тіла і незначне виділення поту. Після дворазового повторення процедури обов’язково потрібно обмитися холодною водою.
Банна процедура, як доведено науковими дослідженнями, по впливу схожа на тренування: відбувається поступове наростання навантаження на всі органи, і, перш за все, на серцево-судинну систему. «Банна тренування» підвищує силу, витривалість, координацію рухів і навіть гостроту зору. Крім того, лазня – відмінний антидепресант, і крім всіх інших благ для здоров’я відвідування лазні несе позитивний заряд енергії і гарного настрою.
Фінська сауна
У сауні температура може досягати 120 градусів за Цельсієм, а вологість не перевищує 5-10%. З точки зору медичних показань сауна рекомендується при деяких видах захворювань, пов’язаних з порушеннями дихання і кров’яного тиску, при хворобах нирок і кістково-суглобової системи, а також при різних травмах, вивихах і розтягненнях.
При температурі 100 градусів через 5-10 хвилин температура шкіри різко зростає до 39-40 градусів. Це супроводжується розширенням кровоносних судин і рясним потовиділенням. Подальше підвищення температури шкіри до 41 градуса йде повільніше, температура внутрішніх органів при цьому зростає, досягає 38-39 градусів. В організмі відбувається різке прискорення обміну речовин, а його опірність дії хвороботворних вірусів і бактерій посилюється.
Незамінна сауна і як засіб боротьби із зайвою вагою. За одне відвідування доросла людина здатна втратити від 0,5 до 2 кг за рахунок великої кількості поту, що виділяється. Крім того, процес схуднення в лазні не викликає ніяких неприємних відчуттів. Пояснюється це тим, що разом з потом з організму виводяться численні токсини, продукти розпаду і головний супутник стомлення – молочна кислота.
джакузі
це геніальний винахід, покращене життя безлічі людей. Перше подобу джакузі було винайдено ще в 1948р. братами Джакузі – сім’єю італійських винахідників.
Ухвалення ванн джакузі рекомендовано при целюліті, підвищеної стомлюваності організму, больових м’язових синдромах після інтенсивних тренувань, тому що струменя води мають заспокійливу, стимулюючу дію, покращують кровообіг і підвищують пружність і еластичність шкіри.